Kutsu meid

Muudame Sinu ürituse veelgi säravamaks!

Meist

Meie loo rääkimiseks tuleb rännata ajas veidi tagasi, aastasse 2019, mil päike lõõmas, noored tantsisid festivalil jalgu villi ning näod sätendasid mitte ainult higist, vaid ka glitterist. Mitte aga tavalisest plastglitterist, vaid bioglitterist, mis võlus meie projektijuhti Roosit alates esimesest korrast, kui ta sellega kokku puutus! Roosi ja Anna olid tõelised Wise And Shine’i pioneerid, kes koos teiste ägedate naistega hakkasid tervisliku toidukaravani kõrvale tegema pop-up särabaari SparkleBar. Suve möödudes säratasid neiud inimesi pea igal festivalil!

Roosmari & Anna Celine

Meie lugu sai alguse 2018. aastal Hiinas kohtudes ja esimest korda proovisime glitterit juba aasta hiljem, toidukaravanis Skuup kokkamise kõrvalt. Oleme koos oma hullude ideede ja tegudega väga sihikindlad – kui midagi ette võtame, siis päris kindlalt selle ka ära teeme! 🙂

Särabaar

Festivalid & peod

Ideaalne viis muuta oma üritus veelgi säravamaks

Oleme viinud oma särakohvri nii suurtele festivalidele (Intsikurmu, I Land Sound, Võnge, Kõu, Live Love Laugh jne) kui ka avalikele pidudele baarides, eraüritustele ja laste sünnipäevadele. Särabaar on suurepärane viis oma külalised viia veelgi paremasse festivali- või peomeeleollu ning rõhutada keskkonnasõbralike valikute tähtsust! 

Eraürituste hind: 50€/tund (koos maksudega) + kohaletulekutasu Tallinna piires kuni 20€, väljaspool 20-60€

Kutsu meid

Kui sul on idee, küsimus või kahtlus – kirjuta meile!

Töötoad

Katseta omal nahal

Räägime keskkonnast, plastist ja bioglitterist

Oleme teinud töötube nii lastele, noortele, tudengitele kui ka täiskasvanutele. Saame jagada teadmisi nii plasti kui jätkusuutliku elustiili vallas, tutvustada noortele põnevaid projektivõimalusi ja anda oma nõu, kogemusi ning nippe glittermeigi tegemiseks või siis panna laste silmad (ning loomulikult ka näod) terveks päevaks särama!

Töötoa pikkus 1-2h, soovituslik osalejate arv kuni 15 inimest. Kõigil töötoalistel võimalus proovida biolagunevat glitterit omal nahal!

Hind: al 80€ – kirjuta meile oma mõtted ning sellest sõltuvalt leiame sobiva hinna 🙂

Kutsu meid

Kui sul on idee, küsimus või kahtlus – kirjuta meile!