Meie blogi

Uudised meie tegemistest leiad siit !

Kõik meie uudised

Wise And Shine bioglitter

Wise And Shine alustab Taani firma EcoSparkles bioglitterite müüki Eestis. Siit leiad täpsemat infot nende koostise ja loodussõbralikkuse kohta. Foto: Mana Kaasik

Loe rohkem

AF2021: Plast – kas 21. sajandil veel vajalik?

Juba sel nädalavahetusel toimub Paides Arvamusfestival ning meil on suur rõõm teatada, et ka noortegrupp Wise And Shine on tänavu arutelu korraldamas! Räägime plasti kasutamisest ja taaskasutamisest tänapäeval, sealhulgas väikestest ja suurtest muutustest, mis saavad alguse nii riigi, kogukonna kui ka üksikisiku tasandil, et tulevikus plastiprobleem seljatada.

Loe rohkem

Podcast: Pilleriin Laanemets

Meie taskuhäälingu viimasesse episoodi kutsusime külla Eesti Plastitööstuse Liidu tegevjuhi Pilleriin Laanemetsa, kellega räägime plasti eluringi kohta.

Loe rohkem

Podcast: Kati Lind

Seekord on meil külas Tallinna Tehnikaülikooli meresüsteemide instituudi insener​-​kvaliteedijuht ja mereuurija Kati Lind. Saame teada, millises seisus on meie mered ja mis juhtub prügiga, kui see sinna satub.

Loe rohkem

Podcast: Precious Plastic Estonia

Ülemaailmne mittetulundusühing Precious Plastic ühendab entusiaste, kes teevad tavalisest plastprügist midagi uut ja ägedat. Uurime, kuidas anda 20. sajandi imematerjalile uus elu ja kuidas saavad kogukonnad sellele kaasa aidata.

Loe rohkem

Podcast: Andres Krumme

#WiseAndShine taskuhäälingu kolmas episood on Teie ees! Teiseks saatekülaliseks on Tallinna Tehnikaülikooli materjaliteadlane Andres Krumme, kellega vestleme plastmassist.

Loe rohkem

Podcast: Sissi Nylia Benita

Meil on ülimalt suur rõõm teatada, et #WiseAndShine taskuhääling on valmis ja teie ees! Esimeseks saatekülaliseks on meil särav Sissi Nylia Benita.

Loe rohkem

Meie esimesed sammud

Meie oleme tiim Wise And Shine ja meil on ääretult hea meel tervitada Sind meie blogis. Räägime natuke lähemalt, kust üldse sai meie teekond alguse…

Loe rohkem